GALERİ

MACGAL GROUP

Macgal Otomat, Macgal Gıda, Macgal İçecek ve Macgal Cafe’leri bir çatı altında toplayan bir Group şirketidir. 1998 yılında ticaret hayatına başlayan firmamız emin adımlarla büyümektedir. 4 kardeşin uyumlu ve birlikte hareket etmesiyle kaliteli bir süreç geçiren firmamız Macgal Group markasıyla gücüne güç katmaktadır.

MACGAL OTOMAT

Macgal Group’a bağlı markalardan biri olan Macgal Otomat, Türkiye’de ve Dünya’da adını duyurmuş ve duyurmaya devam eden otomat işletimi ve reklam alanlarındaki önemli yatırımları ile bütün kahve ve çeşitleri başta olmak üzere çay, çorba, sıcak çikolata ve yiyecek-içecek, atıştırmalık gibi daha birçok farklı gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayan bir Macgal Group markasıdır.

MACGAL CAFE

MACGAL CAFE olarak 1996 yılında başlayan yolculuğumuza, bugün birçok seçkin devlet üniversitesinde kantin ve kafeterya hizmeti vererek devam ediyor , sizlere hem sıcak bir dinlenme alanı hem de lezzetli alternatifler sunuyoruz.

MACGAL GIDA A.Ş.

Macgal Group’a bağlı markalardan biri olan macgal gıda aş. otomat makinalarında kullanılan gıda ürünlerinin tedariği noktasında işletmelere hizmet vermektedir. Kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlara sunma gayretiyle çalışan macgal gıda aş. Türkiye'nin bir çok ilinde kurduğu depolarla, otomat gıda ürünlerini partnerlerine sunmaktadır.

MACGAL İÇECEK A.Ş.

Macgal Group’a bağlı markalardan biri olan macgal içecek aş. otomat makinalarında kullanılan içeceklerin tedariği noktasında işletmelere hizmet vermektedir. Kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlara sunma gayretiyle çalışan macgal gıda aş. Türkiye'nin bir çok ilinde kurduğu depolarla, otomat gıda ürünlerini partnerlerine sunmaktadır.