GALERİ

HAKKIMIZDA

1998 yılında ticaret hayatına başlayan firmamız emin adımlarla büyümektedir. Dört kardeşin uyumlu ve birlikte hareket etmesiyle kaliteli bir süreç geçiren firmamız Macgal Group markasıyla gücüne güç katmaktadır. Ticaret hayatındaki tek ilkemiz olan çalışmak ve işimizi her şeyden önce tutmamız firmamızı bugünlere taşımıştır.

YÖNETİM KURULU BAŞKANINDAN

Kalite, doğruluk ve samimiyetle çıktığımız bu yolda kısa sürede iş ortaklarımız olan sizlerle çığ gibi büyürken ilkelerimiz ve yaptıklarımızın ne kadar doğru olduğunu anlamış; Türkiye ve Dünya’ya kanıtlamış olduk.
Tesadüfen yollarımızın kesiştiği otomat sektörü ile, otomatın ne olduğunu bilmiyorken bugün sektörümüzde ithalat, imalat ve operasyon olmak üzere üç ana kolda da en yüksek kalite ve başarıyı yakalayan tek firma olan Macgal Group’un kurucusu olmanın gururunu yaşamaktayım.

Herkesin bilmesini isterim, felsefem şudur ki;
“Müşteri yoktur, makinelerimi kullanan herkes şirketimin ortağıdır ve firmamın büyümesindeki en önemli unsurdur. Bu işe başlarken yaşamış olduğum sıkıntıları kimsenin yaşamaması için ben ve çalışanlarım her zaman elimizden geleni yapmakla yükümlüyüzdür.

Sevgi ve Saygılarımla…
Macgal Group Yönetim Kurulu Başkanı
Hakkı İYİBAŞ